Opieka nad WordPressem

Masz stronę internetową, sklep online lub prowadzisz bloga? Wolisz się zająć tylko swoim biznesem lub pasjami? Postaw na profesjonalną opiekę nad WordPressem, dzięki której oszczędzisz swój cenny czas, pieniądze i nerwy.

Profesjonalna opieka nad WordPressem

W skład takiej usługi wchodzi indywidualny pakiet korzyści dla każdego klienta. Wybierasz najlepszą ofertę i oddajesz swoją stronę w ręce specjalistów. Sukces, wzrost zysków, zwiększenie ruchu i pozyskanie nowych klientów to największe zalety profesjonalnej opieki nad WordPressem

Przede wszystkim opieka nad stroną sprowadza się do optymalizacji, aktualizacji, najlepszych zabezpieczeń i zagwarantowania dostępności portalu 24/7. 

Aktualizacje strony

Do podstawowych zadań należy aktualizacja CMC, motywów i wtyczek. 

Analityka strony

Opiera się na regularnych kontrolach i weryfikowaniu dostępności strony w sieci.

Wsparcie techniczne

Specjaliści zajmują się dodatkowymi czynnościami na stronie, obejmującymi programowanie, edycję plików, grafik etc.

Backup strony

Opieka nad WordPressem to także tworzenie kopii bezpieczeństwa, które są przechowywane na oddzielnym serwerze. Wyklucza to utratę strony, którą można przywrócić do poprzedniego stanu np. po uszkodzeniu.

Zabezpieczenia i monitoring wirusowy

Profesjonalna opieka nad WordPressem ma na celu wykluczenie błędów i nieścisłości na stronie, zabezpieczenie witryn oraz eliminację ataków hakerskich, wirusów i innych zagrożeń

Darmowy audyt witryny

W rozszerzonych wersjach pakietów są dostępne rzetelne darmowe audyty, cenne wskazówki i sugestie poprawek do strony. 

Systematyczne aktualizacje WordPressa

W opiece nad WordPressem niezwykle istotne są aktualizacje. Dotyczy to silnika strony, szablonów i wtyczek. Są one niezbędne do odnowienia systemu. CMS jest ciągle usprawniany, by coraz wydajniej służył właścicielom. Aktualizacja to same korzyści, jeśli zostanie przeprowadzona profesjonalnie i przez fachowców. 

Systematyczne aktualizacje WordPressa chronią także stronę przed atakami hakerskimi, które są często przeprowadzane na tym systemie. Eliminują do minimum niedociągnięcia, błędy i ryzyko zagrożeń. Zapobiegają wykradzeniu danych, zainfekowaniu, zablokowaniu IP czy usunięciu z wyszukiwarki. Opieka nad WordPressem oparta na aktualizacjach usprawnia i unowocześnia stronę, podnosi komfort jej użytkowania oraz poprawia funkcjonalność. 

Każda aktualizacja jest poprzedzana kopią zapasową (backupem). Jest to gwarancją, że klient nie straci bezpowrotnie strony i będzie ją można przywrócić do poprzedniego stanu z przed aktualizacji – w razie uszkodzenia czy zainfekowania.

Opieka nad stroną internetową – zalety

Opieka nad WordPressem to nie tylko pewność, że strona jest w dobrych rękach. Wiąże się z nią zdecydowanie więcej korzyści. Poznaj niektóre z nich.

Bezpieczeństwo strony

Fachowa pomoc to eliminacja zagrożeń, wirusów, ataków hakerów i wszelkich innych niebezpieczeństw. Strona jest rzetelnie zabezpieczona, chroniona i monitorowana. Ponadto Ty masz przewagę nad konkurencją, która nie ma profesjonalnej opieki nad WordPressem

Korzyści finansowe

Rzetelna opieka nad WordPressem eliminuje koszty związane z poważnymi naprawami lub tworzeniem strony od nowa, w razie jej uszkodzenia. Ponadto zewnętrzne wsparcie jest bardziej opłacalne niż zatrudnianie specjalisty do administracji WordPressa w firmie.

Oszczędność czasu i nerwów

Ty zajmujesz się swoim biznesem i sprawami, a profesjonaliści opiekują się Twoją stroną. Nie musisz się martwić o aktualizacje, backupy, motywy, techniczne i programistyczne kwestie… Masz od tego ludzi.

Nowoczesna, zoptymalizowana i zaktualizowana strona

Kompleksowa opieka nad WordPressem to krótka droga do profesjonalnej, przejrzystej i dostosowanej do potrzeb klientów strony. Google najwyżej ocenia serwisy, które są zaktualizowane i zoptymalizowane.

Pakiety miesięczne opieki nad stroną

Pakiety roczne opieki nad stroną