Internet nie jest  i nigdy nie będzie do końca bezpiecznym miejscem. Potwierdzają to statystyki – dziennie jest hakowanych ponad 30 tysięcy stron. Dlatego żadna strona internetowa nie może pozostać bez opieki. Ponadto, jak myślisz, czy użytkownikom podoba się nieaktualna, przestarzała lub zainfekowana witryna? Znasz odpowiedź na to pytanie. Rozwiązaniem jest więc profesjonalna administracja strony internetowej. Na czym polega?

Na czym polega administracja strony internetowej?

W XXI wieku każda firma powinna, a wręcz musi, mieć przejrzystą i nowoczesną stronę internetową. Z sieci korzysta ponad 4 miliardy użytkowników. To więcej niż 57% światowej populacji. Warto dotrzeć przynajmniej do niewielkiego ułamka z nich. 

Witryna nie tylko powinna istnieć, ale być też aktualizowana, unowocześniana i dostosowywana do potrzeb odbiorców. Dlatego niezawodną usługą jest profesjonalna administracja strony internetowej. Ponadto dzięki niej masz pewność, że nikt nie włamie się na witrynę, nie zainfekuje jej ani nie przejmie. To gwarancja największego bezpieczeństwa.

Jak jednak w praktyce wygląda administracja strony internetowej? W pierwszej kolejności klient wybiera pakiet, który go interesuje. Każdy z nich ma inny zakres usług. Znajdują się w nich między innymi aktualizacje wtyczek, systemu WordPress, regularne tworzenie kopii zapasowych czy też odświeżanie szablonów oraz naprawianie awarii na stronie. Świadczone wsparcie zależy od wybranego pakietu. Co warto o nich wiedzieć?

administracja strony internetowej

Opieka nad stroną WordPressa – pakiety dostosowane do potrzeb

Opieka nad stroną oferuje klientom kilka pakietów, więc wybór jest naprawdę pokaźny. Dzielą się one na wersje miesięczne i roczne. Osobiście wybierasz, jak długo chcesz korzystać z naszej oferty. 

Przykładowo, do wyboru masz 3 pakiety opieki miesięcznej. Najtańszy i najmniej rozbudowany gwarantuje backup, aktualizację CMS, motywu i wtyczek oraz zabezpieczenie strony. W drugim pakiecie, zwanym medium, oferta jest wzbogacona między innymi o monitoring wirusowy, opiekę techniczną 2-godzinną czy wykonane kopii zapasowej 2 razy w miesiącu. Pakiet premium oferuje więcej korzyści – na przykład usuwanie awarii i reakcja 24 godziny na dobę. 

Zainteresowani pakietem na 365 dni zyskają jeszcze więcej. Roczna usługa jest nie tylko tańsza. Poza tym administracja strony internetowej zawiera sprawdzanie zabezpieczeń witryny, darmowe audyty, poprawę wydajności i rozbudowany monitoring wirusowy. Strona jest w pełni bezpieczna, aktualna i zoptymalizowana. 

Administracja strony internetowej jest regularnie opisywana oraz przedstawiana w przejrzystych raportach. Klient wie szczegółowo, czym zajmowali się specjaliści, jakie zmiany wprowadzali oraz co dokładnie wchodziło w zakres ich obowiązków.

Czym się wyróżnia profesjonalna administracja strony internetowej na WordPressie?

Nieaktualizowanie WordPressa zawsze skutkuje wirtualną katastrofą. Strona prędzej czy później zostaje zainfekowana lub przejęta przez hakerów. Często też przestaje się wyświetlać w wyszukiwaniach. Ładuje się wolno, powstają problemy z kompatybilnością lub witryna w ogóle nie chce się wczytać. Dlatego warto postawić na profesjonalną administrację strony internetowej, gdyż to zapobiegnie takim sytuacjom. 

Wykwalifikowani specjaliści dokładnie wiedzą, jakie działania podjąć, by witryna była sprawna i zachęcająca dla odbiorców. Optymalizują, aktualizują i przyśpieszają, dbają o zabezpieczenia oraz dostępność strony. Dzięki profesjonalnej administracji strony internetowej:

  • oszczędzasz czas i pieniądze,
  • eliminujesz błędy,
  • zapobiegasz zawirusowaniu witryny lub jej przejęciu przez hakerów,
  • unikasz ogromnych kosztów związanych z awariami,
  • dbasz o to, by odbiorcy mieli dostęp do nowoczesnej i aktualnej strony,
  • wyprzedzasz konkurencję dzięki wsparciu rzetelnych zawodowców,
  • unikasz stresu związanego z usterkami oraz błędami na portalu.

Administracja strony internetowej pozwala Ci zaoszczędzić cenny czas, pieniądze i nerwy. Nie martwisz się o swój wizerunek w sieci – godni zaufania profesjonaliści są do Twoich usług.